• ul. Inwestycyjna 3A, Bartoszyce
  • 89 721 20 73
  • biuro@reston.com.pl
schody_zewnetrzne>

Schody zewnętrzne

W naszej ofercie znajdą Państwo schody zewnętrzne, do ich wykonania polecamy Państwu granit. Mając na uwadze nasz klimat ten kamień doskonale sprawdzi się jako okładzina stopni na zewnątrz. Będzie odporny na ścieranie, zmiany temperatur, odpowiedni w okresie letnim i zimowym.

Polecamy powierzchnię płomieniowaną (szorstką), która na zewnątrz wykazuje działanie antypoślizgowe, jest więc bezpieczna i chroni przed upadkiem w przypadku mokrej powierzchni spowodowanej opadami śniegu czy deszczu. W przypadku powierzchni polerowanych polecamy tzw. pasy antypoślizgowe.

Stopnie wykonujemy z jak największych formatów ,aby zminimalizować ilość łączeń ,co wpływa na efekt wizualny i użytkowy. Kamienne schody są inwestycją na lata, niezwykle praktyczne i eleganckie. Potrzebują okresowej impregnacji i czyszczenia w przypadku zabrudzenia.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze materiału,kształtu i struktury. Bogata różnorodność kolorów i rodzajów kamienia z pewnością pozwoli wybrać Państwu coś dla siebie.

 

Napisz do nas   

Bezpłatna kalkulacja

Wpisz wiadomość