• ul. Inwestycyjna 3A, Bartoszyce
  • 89 721 20 73
  • biuro@reston.com.pl
schody_samonosne>

Schody samonośne

SCHODY SAMONOŚNE

Schody samonośne systemu THUMM są konstrukcją ażurową ,samonośną ,charakteryzującą się oryginalnością, wyjątkowym wyglądem, elegancją, dużą przepustowością światła i lekką konstrukcją. Schody te w połączeniu ze stalą szlachetną, czy szkłem gwarantują bardzo nowoczesny Design.

Tego typu schody wykonujemy ze stopniami kamiennymi, zarówno marmuru jak i granitu. Niewątpliwą zaletą takich systemów jest prostota oraz krótki czas montażu.

Schody samonośne charakteryzują się jednostronnym mocowaniem konstrukcji nośnej. Podparciem dla stopni może być bezpośrednio ściana nośna lub działowa.

Istnieje również możliwość montażu stopni bez ścian nośnych. Stopnie mocowane są na odciągach do stropu lub podłogi. Ich zaletą jest cena, pomniejszona w stosunku do rozwiązań tradycyjnych, ponieważ redukują nam się koszty związane z wykonaniem szalunku i odlewaniem konstrukcji betonowych.

Schody samonośne otwierają przestrzeń, są wysoce stabilne i niesamowicie dekoracyjne.

Schody stanowią element statyczny i z tego względu wymagane jest, by spełniały szczególne wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości.

System THUMM spełnia powyższe wymogi, czego świadectwem są przyznane mu dopuszczenia budowlane, a także zastrzeżenie, że schody samonośne według systemu THUMM mogą być montowane wyłącznie przez przeszkolony i uprawniony do tego fachowy personel.

Montażyści RESTON mają uprawnienia do montażu tego typu schodów i z ogromną precyzją wywiązują się z powierzonych im zadań.

 

Napisz do nas   

Bezpłatna kalkulacja

Wpisz wiadomość