• ul. Inwestycyjna 3A, Bartoszyce
  • 89 721 20 73
  • biuro@reston.com.pl
kominki>

Kominki

Kominek pełni w domu ważną rolę. Często jest najbardziej wyeksponowanym elementem aranżacji salonu czy innej części domu. Kominek i ogień z kominka to najbardziej dekoracyjna ozdoba wnętrza. Tworzy klimat, nastraja pozytywnie, sprawdza się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych.

Kamień naturalny jest doskonałym materiałem obudowy kominka, potęguje efekt wizualny poprzez oryginalną barwę, elegancję i piękno kamienia. Jest ponadto materiałem dostosowanym na długotrwałe działanie wysokich temperatur, jest nie palny, nie rozprzestrzenia ognia. Pod wpływem ciepła nie zmienia swoich właściwości i barwy. Dzięki dużej twardości jest odporny na zarysowania, pęknięcia i uszkodzenia. Niepowtarzalność naturalnego rysunku kamienia na pewno podkreśli oryginalność i elegancję każdego kominka.

Do obudowy kominka proponujemy Państwu: granit, marmur, trawertyn, piaskowiec czy onyx.

Dzięki nowoczesnym metodom obróbki i maszynom numerycznym RESTON mamy możliwość wykonania różnych projektów, zarówno tych bogato zdobionych nawiązujących do różnych stylów, czy nowoczesnych form.

Cechą kamienia jest możliwość uzyskania elementów o dużych rozmiarach, łączenia ze sobą różnych odmian i kolorów lub komponowanie elementów kominka z mniejszych form.

Maszyny numeryczne RESTON odznaczają się bardzo wysoką precyzją cięcia i obróbki kamienia dlatego moment styku, łączenia jest niemalże niewidoczny.

Na obudowę kominka wykorzystuje się surowiec o grubości 2-5 cm, o różnej fakturze kamienia dopasowanej do stylu i wykończenia wnętrza.

Chętnie doradzimy Państwu w doborze odpowiedniego materiału. Elementy obudowy kominka przygotowujemy na indywidualne zamówienie, dostosowujemy się do konkretnego modelu kominka czy projektu. Wykonujemy powierzone nam projekty z dbałością o szczegóły, łącząc interesujący design z wysokiej jakości materiałem.

Napisz do nas   

Bezpłatna kalkulacja

Wpisz wiadomość