• ul. Inwestycyjna 3A, Bartoszyce
  • 89 721 20 73
  • biuro@reston.com.pl
firma>

O Firmie

KAMIENIARSTWO-nasza pasja ...
Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej firmy RESTON.
Od wielu lat zajmujemy się produkcją elementów kamiennych. Wierzymy, że podobnie jak my zachwycą się Państwo pięknem, elegancją i szlachetnością kamienia naturalnego.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką dla Państwa przygotowaliśmy.

RESTON

RESTON to firma kamieniarska zajmująca się obróbką kamienia naturalnego,została założona w 1999 roku w Reszlu, jest firmą rodzinną,ukierunkowaną na ciągły rozwój i udoskonalanie wytwarzanych produktów.

Na bazie dwudziestoletniego doświadczenia i wiedzy dotyczącej obróbki kamienia naturalnego zbudowaliśmy nowoczesny zakład produkcyjny w BARTOSZYCACH,który jest wizytówką naszej branży w regionie. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy wyposażony w maszyny CNC, których precyzja obróbki kamienia jest na najwyższym poziomie. Nasze projekty wykonujemy od podstaw,jesteśmy producentem elementów kamiennych. Naszą misją jest propagowanie zalet kamienia naturalnego. Wykorzystując jego naturalne walory tworzymy interesujące projekty w różnych dziedzinach. Dzięki nowoczesnym maszynom numerycznym nasze produkty są innowacyjne i charakteryzują się ciekawym designem i starannym wykonaniem.

Warto podkreślić,że firma RESTON wykorzystuje nowoczesne technologie z poszanowaniem zasad ochrony środowiska. Oferujemy duży wybór kamienia we wszystkich dostępnych barwach. Jesteśmy otwarci na pomysły i projekty klienta bądź przygotowujemy własny projekt dopasowany do oczekiwań.

RESTON to firma, której możesz zaufać. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy przygotowani i gotowi do realizacji najbardziej skomplikowanych projektów.

Oferujemy Państwu:

- wieloletnie doświadczenie
- najnowocześniejszy park maszynowy
- pomiary dokonywane poprzez skanowanie urządzeniem cyfrowym
- ciągły rozwój poprzez podnoszenie kwalifikacji, udział w szkoleniach, międzynarodowych targach, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań mając na uwadze panujące trendy a przede wszystkim oryginalny design
- duży wybór materiału (odnośnik do magazynu)
- projekty i wizualizacje 3D - kompleksowa obsługę: pomiar - projekt - montaż - impregnacja
- szeroki wachlarz wykończenia powierzchni, dzięki maszynom numerycznym każdy rodzaj powierzchni i wykończenie krawędzi jest idealny.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Największą satysfakcją jest dla nas zadowolenie klienta i bardzo dobra jakość produktu

Napisz do nas   

Bezpłatna kalkulacja

Wpisz wiadomość